Parní sterilizátory

Parní sterilizátory

Premium-Class

Měřítko a referenční hodnota pro všechny autoklávy "třídy B". Sterilizace v rekordně krátkém čase, největší jednoduchost používání a vysoká spolehlivost.

K produktu

Pro-Class

Tyto autoklávy "třídy B" byly důkladně vyzkoušeny a testovány dlouhodobým používáním. Jsou shledány jako vysoce spolehlivé a robustní. Jsou rychlé a snadno použitelné a jsou vyráběny v kompaktním provedení a atraktivním designu.

K produktu

Euroklav

Vysoce výkonná "Třída S" jsou autoklávy s rychlými programy a univerzálními možnostmi dokumentace pro jednotlivě zabalené a sterilizované nástroje.

K produktu

MELAquick

Rychlé autoklávy, které během pouhých cca. 7 minut dokáží vysterilizovat až 12 různých instrumentů nebo jiných nástrojů až do délky 20 cm.

K produktu

MELAtronic

Robustní, ale přece kompaktní autoklávy pro sterilizaci nástrojů v neinvazivních léčebných postupech a oborech. Ideální pro oblasti pediatrie.

K produktu

Cliniclave

Středně velké parní sterilizátory, v souladu s evropskou normou EN 285, která zajišťuje bezproblémový OP servis v chirurgických oborech, operačních sálech jednodenních klinik, soukromých klinik a v menších nemocnicích.

K produktu

Těsnící a svařovací přístroje

K produktům

Úprava vody

K produktům

Záznam a dokumentace

K produktům

2015 © enus | medical