Produkty chirurgické vizualizace

NDS produkty určené pro chirurgické zobrazovací metody se zaměřují na poskytování pokročilých vizualizačních řešení, které způsobily revoluci v chirurgických zobrazovacích aplikacích, na celém světě, již před více než deseti lety. NDSsi je průkopníkem ve vývoji prvních technologií v oblasti Digital Signal Processing (DSP), pro minimálně invazivní chirurgii (MIS), sdílení a přenos digitálních aplikací a dominuje dnešnímu trhu chirurgických zobrazovacích metod. Lékařské zobrazovací technologie jsou v dnešní době stále složitější a jejich kvalita a technická úroveň nabírá stale většího významu. Tato skutečnost vyžaduje dokonalou a plnou integraci, snadné řízení přenosu obrazového signálu a optimální vizualizaci. Odbornost NDSsi v oborech strojírenství, v oblasti běžného života, v oblasti chirurgických pracovních postupů a DSP, umožňuje vyvýjet, zdokonalovat a vyrábět pokročilé zobrazovací technologie do všech těchto jmenovaných oblastí. NDSsi nabízí stále rostoucí a široké portfolio, vysoce sofistikovaných chirurgických informačních technologií, produktů chirurgických zobrazovacích metod a také produktů pro digitalizaci operačních sálů.

Produkty chirurgické vizualizace

V minimálně invazivní chirurgii (MIS), je nejdůležitější schopnost, jasně a přesně vizualizovat místo chirurgického zákroku. NDS chirurgické zobrazovací metody nabízí nejmodernější a komplexní produktové portfolio chirurgických zobrazovacích prvků, které podporují jednu, více nebo všechny modality zobrazování, přičemž jsou plně vyhovující pro použití ve zdravotnictví a chirurgii. Zobrazovací systémy NDSsi nabízejí výjimečnou kvalitu obrazu, vysoký jas přenášeného obrazu, důslednost, výkon a ergonomický design. Dominují dnešnímu trhu chirurgických zobrazovacích metod a jsou považovány za průmyslový standard pro digitalizaci operačního sálu.

NDSsi propagoval proprietární klíčové technologie, které umožňují chirurgické a diagnostické zobrazování, které mají být prohlíženy na (HD a UHD) vyhovujících vizualizačních systémech ve stejném a odpovídajícím vysokém rozlišení. Advanced Imaging Processing (AIP), digitální zpracování signálu (DSP) a související informatiční technologie umožňují současné prohlížení real-time videa, fluoroskopie, ultrazvuku, nebo zobrazování vitálních funkcí. Navíc tyto technologie nabízejí nové možnosti lékařům z oborů jako MIS a diagnostického zobrazování, které se stále více sbližují. AIP a DSP patentované technologie společnosti NDSsi Encompass:

Color Correction Technology (CCT) technologie korekce barev - dynamická kalibrace barev je řešení určené pro jemné doladění odezvy barev chirurgických zobrazovacích displejů, jedinečná úprava obrazu s vysokým rozlišením v reálném čase na základě pixel-by-pixel. Výsledkem jsou přesné, konzistentní barvy ve všech částech zobrazovací plochy monitorů, které odpovídají mezinárodním standardům.

Image-Lag Reduction™ (ILR) redukce obrazové prodlevy - obsahuje pokročilé interpolační algoritmy pro zajištění nejrychlejší doby odezvy zobrazení v tomto oboru se zobrazováním bez objektivního zpoždění, významně zvyšuje přesnost chirurgické navigace.

Picture-Perfect Technology™ (PPT) technologie perfektního zobrazení - odstraňuje zubaté okraje, které se objevují, když jsou zobrazovány prokládané video signály, což má za následek čistý obraz nejvyšší možné kvality a možnost precizní práce operatéra.

Do stale se rozšiřujícího a rostoucího NDSsi portfolia chirurgických zobrazovacích řešení v současné době patří:

Radiance® HD Chirurgické zobrazovací displeje - Nejmodernější a nejúplnější řada HD vizualizačních systémů pro minimálně invazivní chirurgii a intervenční technologie. K dispozici jsou displeje ve velikostech úhlopříčky: 19", 24", 26", 27", 32", 42", 55".

EndoVue® HD Chirurgické zobrazovací displeje - plně kompatibilní HD medicínské (endoskopické) vizualizační systémy zajišťující všechny funkce, které potřebujete pro endoskopieké a nákladově efektivní řešení digitálního zobrazení. K dispozici jsou displeje ve velikostech úhlopříčky: 15", 19", 21", 24".

ZeroWire ® Wireless Imaging – pokrokový, unikátní, pro medicinální použití určený, bezdrátový přenos videosignálu. Řešení, které umožňuje bezdrátový Full HD a Ultra HD přenos chirurgického video-signálu v reálném čase.

2015 © enus | medical